Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.

FÓRUM

2021 KYUSHU BASHO

Utolsó módosítás 8 napja
-
-László-Tate-gyōji
Beküldve 2 hó
Csevegő a Kyushu bashoról...
A
AndrasoyamaJonidan
Beküldve 21 napja
Nos..kezdődik!! Ki ered a yokozuna nyomába? Yusho remények? Talán lesz meglepetés...
Shohozan újra itt...meglátjuk...sztem MK...de...Abi ....10 győzelem??
Kiváncsi vagyok Ichinojo tervei között van,hogy tartósan Sanyaku-ban időzik...meglátjuk milyen kedve lesz .... :-)
-
-László-Tate-gyōji
Beküldve 20 napja
Hát az első nap után TERU még eléggé enervált küzdelmet mutatott. Nem sokon múlt a vesztés KIRIBAYAMA ellen.

DAIEISHO még mindig jó formában van. Tőle sokat várok...

Nagyon szurkolok ABI-nak, hogy sikeresen megragadjon a felső osztályban.

ICHINOJO-nak pedig muszáj megragadnia a san'yaku-ban. Nem mehet lejjebb! Ez parancs! Vigyor Vigyor
L
LiviuszbpSandanme
Beküldve 20 napja
Kiribayama ellen nem könnyű...türelmesen küzdött, majd kihajította...így volt izgalmas.
ABI mellett Hoshoryu-tól is sokat várok ezen a tornán. Daiesho szerintem versenyben lehet a tornagyőzelemért.
Wakatakakage picit elszürkült, remélem magára talál...Ura meg fineszes mint mindig Mosoly
Jó torna lesz mert sok jó szumós került alsó meagashira rangba.
L
LiviuszbpSandanme
Beküldve 20 napja
Ichinojo esetén néha félek, hogy elalszik meccs közben Vigyor
Ha komolyan végigkoncentrálná a tornákat nyerhetne yusot, de mintha a 8 győzelemmel mindig megelégedne.
M
meszi222Jonidan
Beküldve 19 napja
Tudja valaki mi történt Hokuseiho-val (Juryo 12)? Megsérülhetett? Már nagyon vártam, hogy láthassam a meccseit. Előző tornát Covid miatt kihagyta, most meg az első mérkőzés után visszalép Szomorú
-
-László-Tate-gyōji
Beküldve 18 napja
@meszi222 - "Tudja valaki mi történt Hokuseiho-val (Juryo 12)? Megsérülhetett? Már nagyon vártam, hogy láthassam a meccseit. Előző tornát Covid miatt kihagyta, most meg az első mérkőzés után visszalép Szomorú "

Igen, a jobb térdén kiújult egy régebbi sérülése...
Módosította -László- 2021-11-16 - 11:34:04, 18 napja
L
LiviuszbpSandanme
Beküldve 17 napja
Abi eddig nagyon meggyőző. Szerintem olyan eredménye lesz amivel különdíjat nyer.
-
-László-Tate-gyōji
Beküldve 16 napja
@Liviuszbp:
Hárman vannak már csak 5-0-val

yokozuna Terunofuji, ozeki Takakeisho és ABI

Szal ha hozza ezt a formát továbbra is akkor tuti lesz neki a SHUKUN és a KANTO is...
Ha jó nagy kachi koshi-t hoz akkor januárban már láthatunk Terunofuji - Abi meccset is...
Eddigiek alapján megvan rá az esély!!!
L
LiviuszbpSandanme
Beküldve 16 napja
Érdekes ABI-nak ez a torokra, álra támadó technikája. Ha nem elég agresszívan csinálja könnyen kikaphat, ezt láttuk a múltban... de a büntetése óta kellőképpen agresszív 😊
-
-László-Tate-gyōji
Beküldve 15 napja
Azért lássuk be, hogy a torokra menés és a nagy "sallerek" igen jó és hatékony fegyverek Mosoly
L
LiviuszbpSandanme
Beküldve 13 napja
Ez a hajhúzás örök téma... Takakeisho akkor se kap ki, amikor kikap... Életszerűbb lenne ha csak a tényleges hajhúzást tiltanák, a hajsimogatást, mely semmit se befolyásol, nem. Sajnos ez itt elég látványos volt...így hiába lett a torna eddigi legepikusabb küzdelme.
L
LiviuszbpSandanme
Beküldve 11 napja
Minden nap megnézem a Juryo küzdelmeit is. A mai napon, mint top makushita, Jokoryu is feltűnt a színen. Emlékszem mekkora tehetségnek tartották, hamar eljutott a legfelső osztályba...aztán semmi...csak szenved egész pályafutása alatt.
-
-László-Tate-gyōji
Beküldve 10 napja
Na igen a JURYO....

Én is nézem hajnaltól kezdve a meccseket. Már a Makushitától..

ENHO végre összeszedte magát és jól küzd. Nehezen lendült bele, de most megy a szekér...
KOTOKUZAN igaz ma kikapott ENHO-tól, de igazán jó minőségű küzdelmei vannak.
ICHIYAMAMOTO nagyon igyekszik vissza a makuuchiba és jó meccsei is vannak. Most megint összeszedett..
KOTOSHOHO is egész jó ígéretnek tűnik. Bár még nem konzisztens, de nagyon jól közelít a felső osztály felé. Ha marad a jó formája akkor legkésőbb márciusban már a Makuuchiban lehet.
OHO és WAKAMOTOHARU is egészen színvonalasan és határozottan küzdenek. Bár lehet még nem elég stabilak a Makuuchihoz.

De lássuk meg a végét...

A negatívumok...

TSURUGISHO a mostani tornára már a JURYO-ba kényszerült. De itt sem mutat érett küzdést. Lehet elfáradt már...
DAIAMAMI szintén ugyanezt produkálja...
L
LiviuszbpSandanme
Beküldve 10 napja
És Midorifuji, nekem nagyon tetszett a szumója mikor felkerült a Makuchi osztályba...sajnos egy sérülés miatt vissza csúszott a ranglétrán, de talán kezd újra belelendülni.
L
LiviuszbpSandanme
Beküldve 8 napja
azt hiszem meglesz ABI-nak valamelyik különdíj, ahogy azt a torna közepén már megjósoltuk. Érdemes az arcát figyelni küzdelem közben, lerí róla az akarat, az erőfeszítés.
A másik kellemes meglepetés URA. Nagyon technikásan szumózik. Remélem ő is kap különdíjat.
Hoshoryu a negatív meglepetés...tőle ennél jóval többet vártam.
Ichinojo és Kaisei sajnos hozta a szokásos "alvós" szumót Szomorú
-
-László-Tate-gyōji
Beküldve 8 napja
Szerintem 99% a SHUKUN-SHO a kiemelkedő teljesítmény és a KANTO-SHO is járna neki a küzdőszellemért.
Simán mindkettőt neki adnám.

URA-nak pedig mehetne a GINO-SHO, mert ténylegesen technikásan küzdött végig.

Minkét Komusubi eléggé lagymatag és egyet kell értsek HOSHORYU-s meglátásoddal.

Ugyanakkor nekem csalódást keltő WAKATAKAKAGE és MEISEI hozzáállása.

Ha ránézel a mostani 13. nap utáni állásra elképesztő sok a MAKE-KOSHI... Azért ez engem zavar kissé...
Neked van jogod megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Neked nincs jogod témát indítani a fórumon.
Neked nincs jogod hozzászólni ehhez a témához.
Neked nincs jogod szavazást indítani a fórumon.
Neked nincs jogod csatolmányt feltölteni a fórumra.
Neked nincs jogod csatolmányt letölteni a fórumról.
Felhasználók a témában: -László-, Andrasoyama, Liviuszbp, meszi222,